Koronavírus
 

Oznam 
21.10.2020 / Bytkomfort, s.r.o. (zobrazené: 23x)

 

V súvislosti so zhoršujúcou sa situáciou ohľadom ochorenia Covid-19 Vás prosíme, aby ste do budovy našej spoločnosti v Nových Zámkoch na ulici SNP 9 vstupovali v rúšku, v maximálnom počte 6 osôb, riadili sa pokynmi informátora a dezinfikovali si ruky. V zákazníckych centrách v Hurbanove a v Šali je vstup možný len po jednom, s dodržaním všetkých opatrení.

 

Ďakujeme za to, že ste v prvej vlne boli zodpovední a pristúpili ste k opatreniam, ktoré sme na základe odporúčani Úradu pre verejné zdravotníctvo, zaviedli. Sme vďační aj za Vašu snahu využívať bezkontaktné spôsoby platieb, a to aj v mene svojich rodičov, či starých rodičov, ktorých takto chránite.

 

Ak nie je nevyhnutné osobné stretnutie, používajte na komunikáciu so zamestnancami telefón, alebo email. Veľa informácií o svojom byte, či bytovom dome, môžete nájsť na portáli POSCHODOCH.sk. V prípade, že zatiaľ nie ste zaregitrovaní, urobte tak teraz. Registrácia aj využívanie portálu je zadarmo.

Všetky potrebné tlačivá nájdete na našej stránke tu

 

Pre platbu použite bezhotovostný styk, prosím.

Ďakujeme za porozumenie!


 
  Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať. Viac informácií
 © 2010 - 2018 Bytkomfort, s.r.o. Nové Zámky, Všetky práva vyhradené    Aktualizácia: 24.11.2020
 
    JMK media & productions, s.r.o.