O nás
 

Spoločnosť Bytkomfort, s.r.o. so sídlom na SNP 9 v Nových Zámkoch vznikla v roku 2003 transformáciou Bytového podniku Nové Zámky. Na základoch tejto príspevkovej organizácie sa vybudovala moderná zákaznícky orientovaná spoločnosť, ktorá sa svojimi podnikateľskými aktivitami zaradila medzi popredné firmy na Slovensku.

Za úspechmi, produktmi a službami nesúcimi logo našej spoločnosti sa skrýva svedomitá a náročná práca, profesionalita a lojálnosť našich manažérov a zamestnancov. Naša každodenná firemná politika je jednoznačná, spočíva v orientácií sa na zákazníka, v kvalite práce, uspokojovaní potrieb našich klientov produktmi a službami čo najvyššej kvality. Od roku 2006 spoločnosť zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa medzinárodnej normy ISO 9001.

Medzi dlhodobé ciele a priority spoločnosti patrí udržať svoje postavenie na trhu a ďalej ho rozširovať, osobitný dôraz klásť na kvalitu poskytovaných služieb, spokojnosť zákazníkov, nákup a modernizácia technológií, zavádzanie rozvojových programov do teplárenstva, zvyšovanie motivácie a spokojnosti zamestnancov a skvalitňovanie vlastného sociálneho programu týkajúceho sa zlepšovania pracovných podmienok zamestnancov.

Vážení návštevníci, ak máte záujem dozvedieť sa viac o našej spoločnosti, naše stránky sú Vám k dispozícií. Veríme, že z nich budete čerpať potrebné informácie, či už ako náš obchodný partner, zákazník, klient alebo záujemca.


 
  Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať. Viac informácií
 © 2010 - 2018 Bytkomfort, s.r.o. Nové Zámky, Všetky práva vyhradené    Aktualizácia: 24.03.2021
 
    JMK media & productions, s.r.o.